حل ارور های رایج در کانکشن (اتصال به سرویس) + آموزش رفع آنها

2000px-Dialog-error-round.svg

–[ به روز رسانی آموزش در 8 اسفند ماه 1398 ]–

آموزش حل و برطرف سازی ارورها و خطاهای رایج به هنگام اتصال به سرویس (به ترتیب شماره ارور)


شماره ارور چیست ؟ به تصویر زیر دقت کنید. همانطور که عبارت Error 629 با کادر قرمز مشخص شده است، عدد 629 در این حالت شماره ارور می باشد.

حل ارورهای رایج مودم

برای رفع کردن این خطاها به هنگام استفاده از سرویس، تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید.

ارورها و خطاهای رایج که به هنگام متصل شدن به سرویس ممکن است رخ دهد به شرح زیر می باشند (به ترتیب شماره خطا) :


ERROR 605 : سيستم شما قادر به باز کردن port بر روي windows نمي باشد و حتما نرم افزاري بر روي سيستم خود داريد که جلوي اين کار را ميگيرد. یکبار ریست کردن ویندوز هم خالی از لطف نیست.


Error 619

A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed

بیشتر زمانی با این خطا مواجه می شوید که پروتوکل PPTP در شبکه مسدود شده باشد و یا پینگ داخلی اینترنت از محدوده استاندارد بالاتر رفته باشد. در این حالت پروتوکل L2TP را تست کرده و وضعیت پینگ داخلی اینترنت خود را بررسی نمایید. هم چنین ممکن است رایانه شما به یک بارگذاری مجدد (Restart) نیاز داشته باشد. درصورتی که مشکل رفع نشد توضیحات مندرج در بخش ارور 720 را مشاهده کنید.


621 – 622 – 623 – 624 – 625 : شما لازم است تا کانکش V–P–N را به صورت دستي بر روي ویندوز خود بسازيد. (نحوه ساخت کانکشن PPTP در ویندوز)


ERROR 633

The modem (or other connecting device) is already in use or not configured properly.

این ارور اکثرا به دلیل مشکلات مودم می باشد. جهت رفع این مشکل کابل لن متصل به مودم را جدا کرده و رایانه خود را ریست کنید، پس از بارگذاری مجدد رایانه کابل را مجددا به مودم وصل کنید.


ERROR 691

The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized, or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access server.

احتمالا نام کاربری و کلمه عبور (یوزرنیم و پسورد) را اشتباه وارد کرده اید. در وارد کردن آن دقت کنید. (ترجیحا آن را کپی پیست – Copy Paste – کنید). در صورتی که مشکل رفع نشد ممکن است اعتبار (ترافیک یا مهلت زمانی) اکانت شما به اتمام رسیده باشد.


ERROR 711

cannot load the remote access connection manager service
The operation could not finish because it could not start the Remote Access Connection Manager service in time. Please try the operation again.

این ارور از جانب مشکلات نرم افزاری و ویندوزی می باشد، جهت رفع آن مراحل زیر را بصورت گام به گام و کامل انجام دهید :

ابتدا پنجره Run ویندوز را اجرا کرده (از طریق نگه داشتن همزمان کلید های ویندوز و R روی کیبورد) و سپس داخل آن تایپ کنید : services.msc

سپس در پنجره باز شده به ترتیب روی موارد زیر کلیک راست کرده و Propertise را انتخاب کنید.

شما می بایست Startup Type تمامی موارد زیر را بر روی Manual گذاشته و سپس بر روی Start کلیک کنید.

Secure Socket Tunneling Protocol Service

Windows Event Log

Telephony

Plug and Play

Windows Remote Management – WS-Management

Remote Access Auto Connection Manager

Remote Access Connection Manager

در صورتی که مشکل رفع نشد بخش ارور 720 را مشاهده نمایید.


ERROR 721 , 720

A connection to the remote computer could not be established. You might need to change the network settings for this connection

این خطا عموما به دلیل مشکلات ویندوز می باشد، در برخی موارد نیز مشاهده شده است که علت وقوع این خطا مسدود بودن پورت های V–P–N از جانب ISP بوده است.

راه حل اول :

درصورتی که ریجن (Region/Country) ویندوز خود را تغییر داده اید آن را مجددا بر روی کشور ایران تنظیم کنید و رایانه را یکبار بارگذاری مجدد (Restart) نمایید.

راه حل دوم :

ابتدا از خاموش بودن کامل فایروال و آنتی ویروس رایانه خود اطمینان حاصل کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

دو نرم افزار زیر را برای نسخه مناسب ویندوز خود دانلود کنید :

برای ویندوز های 64 بیتی : فایل 1فایل 2

برای ویندوز های 32 بیتی : فایل 1فایل 2

نرم افزار اول را اجرا کرده و پس از اتمام مراحل نصب رایانه خود را بارگذاری مجدد (Restart) کنید. پس از بارگذاری مجدد ویندوز نرم افزار دوم را نیز اجرا کرده و همانند بار قبل پس از اتمام نصب رایانه را یکبار ریست کنید.

در صورتی که مشکل رفع نشد این فایل را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده آن را بر روی رایانه خود اجرا کنید. در نهایت یکبار ویندوز را بارگذاری مجدد (Restart) کنید.


Error 789

The L2TP connection attempt failed because the security layer encountered a processing error during initial negotiations with the remote computer

این خطا عموما به هنگام استفاده از پروتوکل L2TP رخ می دهد. سعی کنید به جای آن از پروتوکل PPTP استفاده کنید.

اگر مشکل رفع نشد ابتدا از خاموش بودن کامل فایروال و آنتی ویروس رایانه خود اطمینان حاصل کرده و مراحل زیر را دنبال نمایید.

چهت برطرف کردن این خطا ابتدا این فایل را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده آن را بر روی رایانه خود اجرا کنید. در نهایت یکبار ویندوز را بارگذاری مجدد (Restart) کنید.


Error 807 , 806

The network connection between your computer and the V–P–N server was interrupted. This can be caused by a problem in the V–P–N transmission and is commonly the result of internet latency or simply that your V–P–N server has reached capacity. Please try to reconnect to the V–P–N server. If this problem persists, contact the V–P–N administrator and analyze quality of network connectivity.

The V–P–N connection between your computer and the V–P–N server could not be completed. The most common cause for this failure is that at least one Internet device (for example, a firewall or a router) between your computer and the V–P–N server is not configured to allow Generic Routing Encapsulation (GRE) protocol packets. If the problem persists, contact your network administrator or Internet Service Provider.

این خطا اکثرا به دلیل در دسترس نبودن سرور مقصد، مسدود بودن پورت PPTP اینترنت، و یا متصل بودن به فیل//ترشکن اتفاق می افتد.

درصورتی که نسبت به موارد مذکور مطمئن شدید و مشکل همچنان پابرجا بود ابتدا از خاموش بودن کامل فایروال و آنتی ویروس رایانه خود اطمینان حاصل کرده و سپس این فایل را دانلود نمایید.

فایل مربوطه را از حالت فشرده خارج کرده و آن را اجرا کنید. سپس تنظیمات لازم را مطابق با تصویر زیر انجام داده و در نهایت رایانه خود را یکبار بارگذاری مجدد (Restart) کنید.

حل مشکل ارور 807 و 806

در صورتی که مشکل رفع نشد به احتمال قریب به یقین پورت PPTP اینترنت شما از جانب ISP (شرکت ارائه دهنده اینترنت) مسدود شده است.


Error 809

The network connection between your computer and the V–P–N server could not be established because the remote server is not responding. This could be because one of the network devices (e.g, firewalls, NAT, routers, etc) between your computer and the remote server is not configured to allow V–P–N connections.

این خطا غالبا به دلیل مسدود بودن پروتوکل L2TP بر روی شبکه ISP شما می باشد.

ابتدا از خاموش بودن کامل فایروال و آنتی ویروس رایانه خود اطمینان حاصل کرده و سپس این فایل را دانلود نمایید. فایل مربوطه را از حالت فشرده خارج کرده و آن را اجرا کنید. در نهایت رایانه خود را یکبار بارگذاری مجدد (Restart) کنید.

در صورتی که مشکل رفع نشد توصیه می شود از پروتوکل PPTP استفاده کنید، و یا مورد را از طریق پشتیبانی ISP خود پیگیری نمایید.


Error 868

the remote connection was not made because the name of the remote access server did not resolve

ابتدا از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید. هم چنین دقت کنید که آدرس سرور را به درستی وارد کرده باشد، در نظر داشته باشید که به سرویس دیگری (مانند فیل//ترشکن) متصل نباشید.


آموزش غیرفعال سازی آنتی ویروس Eset Smart Security :

ابتدا آنتی ویروس را اجرا کنید. کلید F5 روی صفحه کلید رایانه را فشار داده تا وارد بخش تنظیمات آنتی ویروس شوید.

سپس وارد بخش Network و زیرشاخه Personal firewall شده و در بخش System integration گزینه Personal firewall is completely disabled را انتخاب کرده و در نهایت بر روی گزینه Ok کلیک کنید.

 رایانه خود را یکبار بارگذاری مجدد (Restart) کنید.


در صورتی که از نسخه های قدیمیتر ویندوز (مانند 7) استفاده می کنید و در اجرای نرم افزار گادپینگ با مشکل روبرو هستید آخرین نسخه Net Framework (مانند نسخه 4.8) را نصب نمایید.

16
اشتراک
admin

4.3 6 رای ها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
مطلع شدن از
guest

325 کامنت
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
ali

سلام
من به ارور 789 برخوردم و همه اوزش ها رو دنبال کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
میشه راهنمایی کنید
راستی L2TP رو باز نمی کنه

ali

جواب نداد

Mobin

دمتون گرم
فقط کیفیت رو ثابت نگه دارین تا همیشه مشتری باشیم

پارسا

سلام. نمیتونم به سرور های pptp کانکت شم. ارور 807 میده. فایروال و uac هم خاموشن.
چیکار کنم؟ ممنون

پارسا

خودش اوکی شد 😐
ممنون 🙂

امین

سلام
برای من ارور 900 میده و مینویسه
the router is not runing
سرویس کاهش پینگ رو تست زدم.میشه بگین مشکل چیه؟

امین

اکانت تست رو میگم.
نام کاربری نداره که!
اکانت تست کاهش پینگ رو زدم وصل نشد و اونو نوشت.کجایین شما دیر جواب میدین؟تو انجمن هم ندیدمتون.
معنی این چی میشه؟ the router is not runing
خب پس ارور 900 چیه؟ و چرا وصل نمیشه

ramin

با سلام
من دیروز یک اکانت یک ماهه گرفتم و خیلی خوب وصل شد و به دوستان هم توصیه کردم
ولی امروز ارور 809 میده ، طبق راهنما فایل مربوطه را دانلود و اجرا کردم ، ویروس کش و فایر وال را هم غیر فعال کردم ، حتی روی سیستم که ویروس کش نداشت تست کردم ولی همچنان همان ارور را می دهد

ali

سلام منم این برنامه ایترنت به اینترنت دانلود کردم باش میکنم ارور میده این پیام ارورش 😐
Network Connectinos
Eror 711:the poeration Coul not finish because it could not start the Remote Access
اینم ارور عکس
http://8pic.ir/images/ejydrk3rby9g1tc5fg4r.png

حمید

سلام.وقتی میخوام وصل بشم این ارور رو میده the service has not been started چرا؟؟

siavash

سلام داش ما همه این کار ها را کردیم درست نشد اگه ممکنه یه راه خوب بگین و یه راه هم هست حذف فایل ها از system32 اجام دادیم بازم نشد!

عبدالله

سلام علیکم من متصل میشم به سرورهای تبدیل اینترانت ولی هیچ جا حتی گوگل باز نمی شود و عملا همان اینترانت هست .فکرکنم سرور حالت کما رفته..بعضا بازهم خطای 807 رو دارم .

عبدالله

ممنون حل نشد هرکاری انجام دادم از پینگ و فایروال هنوز موفق نشدم سایت بازکنم

عبدالله

خیر اگر تماس بگیرم ایرادی به بنده گرفته نمی شود.؟از جانب ای اس پی

علی

سلام
من سرویس تبدیل اینترنت به اینترانت استفاده می کنم . روز شنبه 20/10/93 کانکت شدم ولی هیچ سایتی را باز نکرد . لطفا راهنمایی فرمایید.

امین

سلام
من سرویس تبدیل اینترنت به اینترانت نامحدود یکماهه خریدم دو روزکار کردم راضی هم بودم.
حالا روز چهارشنبه هر کاری کردم وصل نشدم.
حتی به توصیه ها و راهکارها ی ارور 807 و 809 هم عمل کردم ولی تاثیر نداشت.حتی آنتی ویروس را حذف کردم . فایروال را غیر فعال کردم فایده ای نداشت .من از ویندوز سون استفاده می کنم. لطفا راهنمایی کنید.

امین

درود بر شما انشاله خبر میدم.

WOLFMAN

آقا سرور دوم شما اصلا کار نمی کنه به کنار ارور 807 و 809 هر دوتا کانکنشن سرور اول با این راه حلی که گذاشتید درس نشد. ببینین شاید مشکل از سرور هاتون باشه چون اصلا پینگ ندارن. این چجوریه v–p–n های دیگم وصل میشن؟؟؟

علی

باسلام: وقتی من می خواهم وصل شوم ارور 633 را می دهد ، برای رفع اون باید چکار کرد.

متین

با عرض سلام
من کانکشن دان کردم.ولی وقتی رو گزینه انتخاب سرور میرم هیچی توش نیست و خالیه.چه کنم؟؟؟

متین

با عرض پوزش از اشتباه
خیلی ممنون از جوابتون

arshia

aqa vase man eror 623 mide age mishe ye link motabar baraye sakht cannection v–p–n be soorate dasti bedin

ashoory

سلام و خسته نباشین
من از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
ولی سرویس دانلود رو که میزنم رو L2tp ارور 789 میده و رو pptp ارور 807
تمام مراحل آموزش هم استفاده کردم فایروال هم بستم . ولی کار نکرد .
یعنی روی نت من جواب نمیده.
از پاسخ گوییتون ممنونم .اگه مثل سرویس پینگ پاسخ رو به امیل ارسال کنین ممنون میشم
من آسیا تک 2MB دارم

1 2 3 9