درخواست عودت وجه پرداختی

شرایط لازم جهت درخواست عودت وجه در گادپینگ :

– بیشتر از 7 روز از تاریخ خرید سرویس نگذشته باشد.

– سرویس مورد نظر دارای ترافیک و مهلت زمانی کافی باشد.


 

ما برای تصمیم شما احترام قائلیم، در صورتی که به هر دلیلی قصد استفاده از خدمات گادپینگ را نداشتید می توانید درخواست عودت وجه خود را بدون قید و شرط و بدون نیاز به ارائه دلیل و مدرک ثبت نمایید.

 

توجه :

از آنجایی که امکان تست رایگان قبل از خرید داخل سایت قرار گرفته است و همینطور در بخش های مختلف سایت اشاره شده که ممکن است سرویس بر روی اینترنت کاربر سازگاری کاملی نداشته باشد، درصورتی که کاربر از خرید خود منصرف شود 10% از مبلغ خرید ایشان در واریز کسر خواهد شد. (قوانین سایت)

 

روش های واریز :

1. حواله به کارت های شتاب (سحاب – واریز شتابی) : این نوع واریز دارای کارمزد به مبلغ 600 تومان بوده که جهت انجام فرآیند واریز از وجه انتقالی کسر می گردد. در این نوع واریز شماره 16 رقمی کارت بانکی باید ارائه شود.

2. حواله بین بانکی (پایا) : این نوع واریز بدون کارمزد بوده و کاربر می بایست کد شبا حساب بانکی خود را به گادپینگ اعلام نماید. شایان ذکر است که کدشبا حساب های بانکی را می توان بصورت اینترنتی و از وبسایت رسمی بانک های عامل بدست آورد. حواله های بین بانکی در اولین روز کاری پس از ثبت واریز توسط گادپینگ و توسط کارمندان بانک مربوطه صورت می پذیرند (در برخی موارد واریز توسط بانک زودتر یا دیرتر هم انجام خواهد شد)

 

نحوه ارسال درخواست :

نام کاربری و کلمه عبور اکانت گادپینگ، شماره کارت (و یا کد شبا حساب) بانکی به همراه نام دارنده حساب را به آدرس زیر ایمیل کنید:

admin@godping.ir

 

دقت داشته باشید که ایمیلی که درخواست را از طریق آن ارسال می کنید باید حتما با ایمیلی که موقع پرداخت ثبت کرده اید یکی باشد.

 

توجه 1 :

واریز وجه 2 الی 5 روز کاری پس از ثبت درخواست انجام خواهد شد، لذا خواهشمند است تا انجام درخواست صبور باشید.

توجه 2 :

در سرویس هایی که بصورت حجمی هستند مبلغ برگشتی با در نظر گرفتن میزان مصرف سرویس مورد نظر محاسبه می گردد.

17
اشتراک
admin

3.6 10 رای ها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
مطلع شدن از
guest
206 کامنت
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
wiki

اصلا راضی نیستم وصل نمیشه از بازی میندازه بیرون حیف پوله خدایش
چطوری هزینه رو پس بگیرم

شاهین

با سلام من چطوری کانکشن دستی رو گوشی رو وصل کنم