معرفی سرویس کاهش پینگ گادپینگ: کاهش پینگ بازی آنلاین

admin

اطلاعات تکمیلی در مورد سرویس های کاهش پینگ


چه کسانی می توانند از این سرویس استفاده کنند ؟

1. کسانی که با مشکل تحریم از سمت بازی روبرو شده اند.

2. افرادی که پینگ اینترنت آنها داخل بازی بیشتر از 110 میلی ثانیه می باشد و یا با مشکل لگ، قطعی و تایم اوت روبرو هستند.

3. گیمرهایی که بازی های آنلاین خارجی بازی می کنند (نه داخلی).

4. کسانی که قصد دارند سرعت وبگردی بهتری داشته باشند.

 

توجه : این سرویس برای دانلود و تماشای فیلم آنلاین قابل استفاده نمی باشد.

توجه : این سرویس به هیچ عنوان از فیل/ترینگ عبور نمی کند.


گادپینگ با بهره گیری از سرورهای قدرتمند از بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای ایران پینگ تایم بسیار مناسبی را برای شما به رقم می زند.

کاربر پس از اتصال به سرورهای گادپینگ، ضمن کاهش پینگ خارجی اینترنت، تاثیر مثبت سرویس بر روی کاهش تایم اوت و لگ (Delay) بازی را مشاهده خواهد کرد. نوسانات داخل بازی تا حدود زیادی برطرف خواهد شد و بصورت کلی روند بازی روان تر می شود.

به دلیل وجود پورت های پایدار در شبکه سرورهای گادپینگ در برخی موارد دیده شده که سرویس باعث برطرف شدن مشکل قطعیِ داخل بازی کاربر نیز شده است.

 

 

برای درک هرچه بهتر موضوع کاهش پینگ به مثال زیر توجه کنید.

کاربر A توسط اینترنت خود و بدون استفاده از سرویس های جانبی و با پینگ 160 میلی ثانیه وارد بازی می شود، اما کاربر B پس از اتصال به سرویس کاهش پینگ گادپینگ و با پینگ تایم 110 میلی ثانیه وارد بازی می شود. در نتیجه کاربر A در هر ثانیه می تواند حدود 6 فریم (6 تصویر پشت سرهم) از بازی را بییند، این در حالیست که این عدد برای کاربر B به بیش از 9 فریم (9 تصویر پشت سرهم) می رسد. با زبانی ساده تر کاربر دوم بازی را نسبت به کاربر اول حدود 1.5 برابر سریع تر می بیند! طبیعتا کاربر دوم می تواند خیلی راحت تر از کاربر اول آنلاین بازی کند و حریفان خود را شکست دهد.

و اما یک خبر خوب برای افرادی که بر روی کنسول اکس باکس Xbox و یا پلی استیشن PS4/PS3 بازی می کنند! با استفاده از سرویس گادپینگ با مشکلات شایع از جمله باز نبودن نت تایپ (Nat Type) و یا Strict بودن آن، مشکل جوین شدن، مشکل عدم لاگین و ورود به PSN و … برای همیشه خداحافظی کنید! گادپینگ با بهره گیری از پورت های پایدار و قدرتمند در شبکه خود می تواند نت تایپ 2 را به شما تضمین دهد. (قبل از خرید به کمک اکانت تست رایگان این مورد را بر روی کنسول خود بررسی کنید)

توجه مهم : هر اینترنتی یک پینگ به اصطلاح داخلی دارد، پینگ داخلی به معنی پینگ اینترنت تا سرورهای تهران می باشد و مقدار آن قبل از استفاده از سرویس کاهش پینگ بسیار حائز اهمیت است. این سرویس مخصوص افرادیست که پینگ داخلی اینترنتشان در وضعیت استاندارد و مطلوب باشد، اما چگونه می توان پینگ داخلی اینترنت خود را بررسی کرد ؟ سنجشِ پینگ از هر آی پی (سروری) که داخل ایران باشد معادل است با پینگ داخلی آن اینترنت. برای نمونه به یک سرور مستقر در تهران با آی پی 79.127.127.35 اشاره می کنیم. اگر پینگ اینترنت شما از این آی پی بیشتر از 40 میلی ثانیه باشد به معنی بالا بودن پینگ داخلی اینترنت بوده و ممکن است تاثیر سرویس بر روی اینترنت شما کمتر شود. اما دقت داشته باشید چنانچه اینترنت شما از نوع ADSL می باشد می توانید با برقراری تماس با پشتیبانی ISP خود از آنها درخواست کنید تا این پینگ تایم را تا حد امکان کاهش دهند و سپس با خیالی آسوده از سرویس کاهش پینگ استفاده نمایید.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که اگر پینگ داخلی اینترنت من زیر 40 بود چه نیازی به استفاده از سرویس کاهش پینگ داشتم ؟! ببینید، پینگ داخلی با پینگ خارجی (پینگ بازی) متفاوت است، ممکن است پینگ داخلی اینترنت شما 10 میلی ثانیه باشد ولی پینگ داخل بازی 200 میلی ثانیه. این دو لزوما ارتباطی با هم ندارند و بصورت کلی شرط کسب نتیجه خوب از سرویس کاهش پینگ داشتن یک پینگ داخلی خوب هست.

 

در حال حاضر سرویس کاهش پینگ گادپینگ بصورت نامحدود حجمی ارائه می شود و تنها محدودیتی که بر روی آن وجود دارد محدودیت زمانی می باشد.

 

در این بخش قصد داریم تا پینگ اینترنت خود را در دو حالت زیر بررسی کنیم :

– هنگامی که بصورت عادی و بدون استفاده از سرویس کاهش پینگ به اینترنت متصل هستیم.

– هنگامی که از سرویس گادپینگ استفاده می کنیم.

 

حالت اول : هنگامی که به سرویس گادپینگ متصل نیستیم.

توجه : در این بررسی از سرور اروپای شرقی بازی Dota2 که آی پی آن 146.66.155.1 می باشد پینگ گرفته ایم.

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کافیست روی آن کلیک کنید.

همانطور که در تصویر مشخص است پینگ تایم اینترنت ما چیزی ما بین 166 الی 183 میلی ثانیه بوده است.

 

حالت دوم : هنگامی که به سرویس گادپینگ متصل هستیم.

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کافیست روی آن کلیک کنید.

مشاهده می فرمایید که پس از متصل شدن به سرویس گادپینگ پینگ مورد نظر به 113 الی 117 میلی ثانیه کاهش یافته است (که با صرف نظر کردن از استاندارد های جهانی و هم چنین با در نظر گرفتن زیرساخت اینترنت کشور عدد بسیار مناسبی می باشد).

توجه : در نظر داشته باشید که در این بررسی پینگ داخلی اینترنت ما بر روی 34 میلی ثانیه بوده است که عدد چندان مناسبی نیست، بدیهیست در صورتی که پینگ داخلی اینترنت شما از این مقدار پایین تر باشد نتیجه سرویس نیز بهتر خواهد بود.

شما می توانید به کمک سرویس گادپینگ پینگ اینترنت خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید، اما توصیه می کنیم قبل از خرید سرویس از اکانت تست رایگان سایت استفاده کرده و از سازگاری اینترنت خود با سرویس اطمینان حاصل فرمایید.

 

از بازی های تحت پوشش سرویس گادپینگ می توان به تمامی بازی های کنسول های Xbox و PS4 ، بازی های تحت ویندوز، آندروید و اپل (که فیلتر نیستند) اشاره کرد.


« برخی از گیم های معروف تست شده توسط سرویس کاهش پینگ گادپینگ »

 

کاهش پینگ Rainbow 6

Rainbow Six

Fortnite فورت نايت (قبل از خرید تست کنید)

PlayerUnknown’s Battlegrounds PUBG – پابجی

کاهش پینگ Counter Strike

Counter Strike کانتر استریک

کاهش پینگ Battlefield

Battlefield بتلفیلد

کاهش پینگ Dota2

Dota2 دوتا2

کاهش پینگ wow

wow World of Warcraft وارکرفت

کاهش پینگ lol

lol League of Legends لیگ افسانه ها (قبل از خرید تست کنید)

Apex Legend – اپکس لجند

Tom Clancy’s The Division 2 – دیویژن (قبل از خرید تست کنید)

Warframe – وارفریم

کاهش پینگ Call of Duty

cod Call of Duty ندای وظیفه

کاهش پینگ FiFa

FiFa فیفا

کاهش پینگ PES

PES Pro Evolution Soccer پیس

کاهش پینگ World of Tanks

World of Tanks دنیای تانک ها

کاهش پینگ Star Trek

Star Trek Online پیشتازان فضا


توجه مهم : اگر پینگ اینترنت شما از سرورهای داخلی (برای نمونه : 79.127.127.35) بیشتر از 40 میلی ثانیه باشد به معنی بالا بودن پینگ داخلی اینترنت بوده و لذا ممکن است تاثیر سرویس بر روی اینترنت شما کمتر شود. اما دقت داشته باشید چنانچه اینترنت شما از نوع ADSL می باشد می توانید با برقراری تماس با پشتیبانی ISP خود از آنها درخواست کنید تا این پینگ تایم را تا حد امکان کاهش دهند و سپس با خیالی آسوده از سرویس کاهش پینگ استفاده نمایید.


freetest

« در نظر داشته باشید که در اکثر مواقع در اتصال توسط کابل لن پینگ بسیار بهتری خواهید داشت در مقایسه با اتصال از طریق وایرلس »


 ورود به صفحه خرید

سوالات متداول

ویدیو تصویری تست پینگ قبل و بعد از استفاده از سرویس

پایین اوردن پینگ

5
اشتراک
admin
admin

1 2 3 7

702 نظر

 1. Avatar
  reza

  Salam khaste nabashid, man passwordamo chand vaght pish avaz kardam, va alan faramushesh karsdam, az bakhshe restore ham ke miram passworde ghadimi ro email mikone, mishe passworde mano bizahmat email konid ? Ba tashakor
  User : [Removed By Admin]
  emailam ham hamunie ke bahash nazar gozashtam

 2. Avatar
  mostafa

  salam mikhastam bedonam ro ping dakheli tasir mizare ya na?

  • admin
   admin

   با سلام، روز بخیر. خیر، این سرویس تنها بر روی پینگ خارجی تاثیر گذار بوده و میزان پینگ داخلی به خود ISP مرتبط می شود.
   ضمن اینکه خواهشمند است عنایت داشته باشید که آدرس ایمیل فاقد عبارت www. می باشد، لذا در وارد کردن آن دقت فرمایید.
   موفق باشید

 3. Avatar
  ali

  سلام خسته نباشید… من خریداری کردم و الحق پینگ رو کاهش میده… اما برای من متاسفانه پینگ بصورت لحظه ای پینگم هر۱۰ثانیه یکبار به مقدار ۴۰۰-۹۰۰ میرسه و برمیگرده رو ۱۰۰ و این فرایند ادامه پیدا میکنه و تو بازی مثلا cod باعث لگ های ازار دهنده ای میشه بنظرتون مشکل از چیه ؟

  • admin
   admin

   با سلام، شب بخیر. کاربر گرامی توسط WiFi به اینترنت متصل می شوید یا کابل لن ؟
   با تشکر

   • Avatar
    ali

    سلام با کابل لن متصل هستم

    • admin
     admin

     سلام مجدد، روز بخیر. طی بررسی های صورت گرفته و باتوجه به ثابت بودن وضعیت سرورها به نظر می رسد مشکل مذکور از جانب پورت های V–P–N شبکه نظیر PPTP و L2TP بوده و یک اختلال نسبتا کلی می باشد.
     سوالی بود دریغ نکنید.
     موفق باشید

     • Avatar
      ali

      سلام خیلی متشکر از توجهتون 🙂 … بنظر شما راه حل این مشکل از سمت ISp هست ؟

      • admin
       admin

       سلام مجدد، شب بخیر. ممکن است اینطور باشد اما به احتمال قریب به یقین شرکت های ارائه دهنده اینترنت نیز دسترسی های کافی به شبکه اینترنت زیرساخت را ندارند.
       سوالی بود دریغ نکنید.
       موفق باشید

 4. Avatar
  علیرضا25

  سلام من خریداری کردم ولی گفت خرید شما موفق امیز نبود و پول کم شد میشه راهنمایی کنید

  • admin
   admin

   با سلام، شب بخیر. مشخصات اکانت خدمت شما ایمیل شد.
   هم چنین خواهشمند است عنایت داشته باشید که آدرس ایمیل خود را بدون عبارت www. وارد نمایید.
   موفق باشید

 5. Avatar
  ایرج

  سلام . من اینترنت مخابرات استفاده میکنم وقتی از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنم پینگم بیشتر میشه . تو قسمت بررسی پینگ ۸۰ تا ۱۱۰ اینا متغیره و تو ۱ دقیقه حدود ۲۰ ۳۰ تا time out میده . از همون اول با time out شروع میشه . آیا راهی هست پینگم پایین بیاد . کاربر steam هستم بیشتر هم کالاف دیوتی میرم و پینگم ۲۰۰ به بالاست 🙁

  • admin
   admin

   با سلام، وقت بخیر. کاربر گرامی باتوجه به مواردی که فرمودید به نظر می رسد اینترنت شما با مشکل بالا بودن پینگ تایم داخلی روبرو می باشد، جهت رفع این مورد کافیست با پشتیبانی ISP خود تماس گرفته و از آنها درخواست کنید تا پینگ اینترنت شما را تا سرورهای تهران کاهش دهند.
   سوالی بود دریغ نکنید.
   موفق باشید

 6. Avatar
  ali.j

  با عرض سلام و خشته نباشید.
  من از اینترنت شرکت خلیج فارس آنلاین استفاده میکنم. چند روزیه برای بازی league of legends مشکل پیدا کردم.قبلا تو حالت نرمال پینگ ۱۶۰-۲۰۰ بود الان شده ۳۰۰به بالا به همراه قطعی زیاد. میشه یه اکانت تست در حد ۴۰مگابایت بدین من یه تست کنم ببینم مشکلم حل میشه یا نه؟
  با تشکر

 7. Avatar
  محمد

  سلام خسته نباشید من دوتا ۲ میکنم از این برنامه استفاده کردم خیلی خوب بود اما خیلی زود حجم تموم میشه مثلا من یه ۱ گیگ ۱ ماهه ازتون گرفتم داخل ۲ روز تموم شد حجمش اگه به صورتی بود که ماهانه یه ولی بدادیم بدون حجم خیلی خوب بود
  ممنون و با تشکر

  • admin
   admin

   با سلام، وقت بخیر. کاربر گرامی خواهشمند است عنایت داشته باشید باتوجه به هزینه نسبتا زیاد ترافیک خریداری شده از دیتاسنتر، متاسفانه امکان ارائه سرویس های بدون محدودیت حجمی میسر نمی باشد.
   ضمن اینکه جهت بررسی دقیق تر و بهتر مصرف اینترنت خود، توصیه می شود که یک نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت بر روی رایانه خود نصب کنید.
   موفق باشید

 8. Avatar
  Arash

  با عرض و سلام خسته نباشید اگه میشه برای من اکانت تست بفرستید البته من برای گوشی لازم دارم اندروید ۵ با تشکر

 9. Avatar
  محمد

  سلام
  من احتیاج به IP سرور کاهش پینگ داشتم
  سیستم عامل مورد استفاده من مک هست و نمیتوانم از کانکشن هوشمند شما استفاده کنم

 10. Avatar
  hosein

  سلام من قصد خرید اکانت از سایتتون رو دارم. و روی لب تاب با نرم افزار مخصوص تست شما تست کردم خوب بود ولی نیاز یه اکانت تست برای ps4 دارم حدودا ۱۰ دقیقه زمان داشته باشه. ارسال کنید
  به این سوال جواب بدید که با لب تاب میخوام PS4 رو شیر کنم باید سیم لن رو از ps4 مستقیم بزنم لب تاب و لب تابم رو با وای فای به اینترنت وصل کنم؟

 11. Avatar
  Amir

  سلام و درود
  من یه اکانت تست بیشتر از دو دقیقه لازم دارم برای کنسول ایکس باکس وان تا اگه جواب داد خرید کنم در ضمن این آموزش که در سایت برای شیر بین لب تاپ و کنسول قرار دادین من چندین بار از شرکتهای دیگه کاهش پبنگ تست کردم موفق به شیر نشدم ویندوز من ۱۰ هست لطفا کمک کنید چون به محض اتصال کانکشن در ویندوز در کنسول اینترنت قطع میشود یا مینویسه کابل وصل نیست با تشکر

  • Poshtiban 1
   Poshtiban 1

   باسلام.وقت بخیر
   مشخصات اکانت تست برای شما ایمیل شد.درصورتی که با مشکلی مواجه شدید مراتب را اعلام کنید.
   موفق باشید

 12. Avatar
  محمدرضا

  سلام صبح شما بخیر من الان یک اکانت تست میخواستم برای بازی دوتا در حد ۶۰ مگا بایت باشه بعد میخواستم بدونم
  چطوری باید استفاده کنم
  با تشکر از سایت خوبتون

 13. Avatar
  محمدرضا

  سلام من میخواستم یک سرویس کاهش پینگ بگیرم ولی الان با این اموزشی که خوندم وقتی پینگ میگیرم از سایت شما
  ping godping.ir میانگینش ۵۳ هست میخواستم بدونم ب نظرتون من به کاهش پینگ نیاز دارم برای بازی ؟؟؟

  • admin
   admin

   درود، شب بخیر. پینگ تایم داخلی ۵۰ میلی ثانیه نسبتا زیاد می باشد دوست گرامی، اما توصیه ما استفاده از اکانت تست و بررسی پینگ تایم داخل گیم می باشد.
   سوالی بود دریغ نکنید.
   موفق باشید

 14. Avatar
  javad

  سلام پس از نصب کانکشن در ویندوز ۷ در منو انتخاب سرور چیزی نیت تا بتوانم انخاب کنم و طبیعتا نمیتوانم وصل شوم.با شکر

  • admin
   admin

   با سلام. فونت های مربوط به کانکشن هوشمند را از طریق این لینک دانلود و نصب نمایید.
   در صورتی که مشکل رفع نشد مراتب را در ادامه همین کامنت اعلام کنید.
   موفق باشید

 15. Avatar
  ebi

  salam agha in internet moshkel dare hey mige khata dar bargharari internet check konid komak konin khodai

 16. Avatar
  G0dFather

  با سلام و احترام
  از سرویس یک ماهتوون استفاده میکنم ولی وقتی نرم افزارو اجرا میکنم میگه <اتصال به اینترنت برقرار نمی باشد> درصورتی ک اینترنت دارم لطفا بررسی کنید
  باتشکر

 17. Avatar
  یوسف

  با سلام بنده گاد پینگ ۱ ماهه گرفتم ولی یه مشکل دارم وقتی وصل میشم کامپوتر دیگری که به من وصله اینترنتش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

  • admin
   admin

   با سلام، شب بخیر. کاربر گرامی لطفا منظور خود را واضح تر بیان فرمایید .
   با تشکر

   • Avatar
    یوسف

    ۲تا کامپیوتر داریم. یکیشون سرور میشه یعنی به اینترنت وصله اون کی هم با استفاده از شبکه شر شده استفاده میکنه
    وقتی من از گاد پینگ استفاده میکنم اون یکی اینترنتش قطع میشه

    • admin
     admin

     سلام مجدد. کاربر گرامی باتوجه به اینکه کامپیوتر سرور به سرویس متصل می شود و در نتیجه آن Ip نیز تغییر می یاد، وقوع چنین مشکلی طبیعی می باشد.
     سوالی بود دریغ نکنید.
     موفق باشید

 18. Avatar
  کریمی

  سلام
  چرا من وقتی از گاد پینگ تستی تون استفاده کردم زمان پینگ بیشتر شد؟؟ از بین ۵۴ تا ۱۰۰ رسید به ۱۸۴ تا ۲۵۰

  میشکل از کانکشنه؟؟
  میشه یدونه برام بفرستید تا تستش کنم؟

  • admin
   admin

   با سلام. لطفا کانکشن هوشمند Godping Client را اجرا کرده، از قسمت “بررسی پینگ” پینگ داخلی اینترنت خود را به مدت چند دقیقه بررسی فرمایید.
   میانگین پینگ، نوسان و یا تعداد تایم اوت های احتمالی را در ادامه اعلام نمایید. هم چنین توجه داشته باشید که به هنگام پینگ گرفتن به سرویس گادپینگ و یا V–P–N دیگری متصل نباشید.
   با تشکر

  • Avatar
   کریمی

   سلام
   پینگ بین ۹۷ تا ۲۷۰ نوسان داشت،،چند مورد ۵۴۰ هم بود
   تو ۴ دقیقه ۳ تا time out داشتم

   • admin
    admin

    سلام مجدد. ضمن تشکر از همکاری شما، پینگ تایم داخلی شما بیش از حد زیاد بوده و دلیل مشکلی که مطرح کردید نیز همین است. این پینگ تایم باید نهایتا ۵۰ میلی ثانیه باشد تا تاثیر سرویس را داخل گیم مشاهده فرمایید.
    لازم به ذکر است که پینگ داخلی اینترنت شما کاملا مرتبط با کیفیت Isp بوده و ربطی به سرویس کاهش پینگ ندارد.
    سوالی بود دریغ نکنید
    موفق باشید

 19. Avatar
  ARMAN

  بازم سلام ببخشید اینقدر مزاحم میشم
  یک سوال دیگه دارم در مورد اکانت ماهانه افزایش سرعت،من از مخابرات اینترنت ۵۱۲ گرفتم ولی سبا کمتر از ۱۰۰ میرسه ایا میشه من از این اکانت استفاده کنم؟
  سوال دوم ایا میشه هم از اکانت افزایش سرعت و هم اکانت کاهش پینگ استفاده کنم هردو باهم ؟
  سوال سوم از اکانت افزایش سرعت فقط شب ها استفاده کرد؟
  سوال چهارم ایا اکانت افزایش سرعت مثل اکانت کاهش پینگ تاریخ و زمان محدودی داره مثلا یک ماه؟
  ممنون از این که به سوالات من و دوستان پاسخ میدهید.

  • admin
   admin

   سلام مجدد. رسیدگی به سوالات کاربران وظیفه ماست دوست گرامی. پاسخ سوالات شما به ترتیب :
   – در مورد تاثیر سرویس افزایش سرعت دانلود روی اینترنت شما نمی توان چیزی گفت، لذا توصیه می شود از اکانت تست که داخل سایت قرارگرفته است استفاده فرمایید.
   – بله شما می توانید هم اکانت سرویس دانلود تهیه کنید و هم اکانت مربوط به سرویس کاهش پینگ. اما نه بدین معنی که همزمان باهم و در یک زمان یکسان به هر دوی آنها متصل شوید .
   – در استفاده از سرویس های گادپینگ محدودیتی از نظر ساعات مختلف شبانه روز وجود ندارد
   – بله، سرویس افزایش سرعت دانلود دارای محدودیت زمانی یک ماهه می باشد که البته در سرویس کاهش پینگ، سرویس نامحدود زمانی نیز ارائه می شود
   موفق باشید

 20. Avatar
  ARMAN

  سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز
  یک سوال داشتم ،چگونه در سایت شما باید ثبت نام کنم

  • admin
   admin

   سلام، شب بخیر. دوست گرامی به چه دلیل تمایل به ثبت نام دارید ؟
   لازم به ذکر است که ما در سایت فرآیند ثبت نام کاربر نداریم و کاربران سایت با نام کاربری و پسورد اکانتی که خریداری کرده اند می توانند وارد پنل کاربری خود شوند.
   سوالی بود دریغ نکنید
   موفق باشید

   • Avatar
    ARMAN

    میشه بیشتر در مورد پینگ برای من توضیح بدهید

    • admin
     admin

     سلام مجدد. باتوجه به گسترده بودن مباحث این زمینه، توصیه می شود لینک مقابل را مطالعه فرمایید : لینک
     سوالی بود در خدمتیم.
     موفق باشید

     • Avatar
      ARMAN

      بازم سلام
      یک سوال دیگر داشتم به نظر شما کدام یک از محصولات شما مناسب من میباشد
      من میخوام سرویس کاهش پینگ با ترافیک ۵گیگ نامحدود زمانی بگیرم ایا این محصول برای من کافی میباسد؟
      یک سوال دیگر من میتونم بازی call of duty,-titan fall_destiny ر و انجام بدم ؟
      ممنون میشم اگه پاسخ دهید

      • Avatar
       ARMAN

       بازم سلام
       چگونه پینگ داخلی خود را مشاهده کنم؟
       چگونه پینگ خاجی خود را مشاهده کنم؟

      • admin
       admin

       سلام مجدد.
       دوست عزیز این مورد کاملا بستگی به میزان مصرف ترافیک شما در ماه دارد، توصیه ما به شما برای شروع سرویس ۱گیگ می باشد. اگر ترافیک مصرفیتان بیشتر از این حد بود می توانید به راحتی از پنل کاربری خود اکانت را شارژ نمایید.
       بله، در بازی آنلاین محدودیتی وجود ندارد.
       در مورد سوال بعدی شما مبنی بر پینگ داخلی و خارجی، خدمت شما عرض کنیم که شما به راحتی می توانید پینگ مربوطه را توسط کانکشن هوشمند Godping Client که در سایت قرار گرفته است بررسی نمایید.
       سوالی بود دریغ نکنید.
       موفق باشید

 21. Avatar
  amir

  سلام آقا من تازه از این چیزا استفاده میکنم وقتی برنامتونو دانلود کردم تو این قسمت choose network connection کدومو بزنم؟ L2TP? یا PPTP بعد یه سوال دیگه اینکه فقط User o Pass رو بزنم دیگه? اون قسمت domain نمیخواد پر شه؟

 22. Avatar
  رضا

  سلام این روش واسه کامپیوترم مورد استفاده هست؟

  • admin
   admin

   با سلام، شب بخیر. بله دوست عزیز سرویس کاهش پینگ بر روی تمامی دستگاه ها قابل استفاده می باشد .
   اما حتما قبل از خرید از اکانت تست استفاده فرمایید .
   موفق باشید

 23. Avatar
  پوریا

  سلام خسته تباشید.سرویس کاهش پینگتون واقعا تاثیر گذار بوذ اصلا لگ ندارم نوسانم یه موقع هایی کمی پیش میاد من پینگ ۸.۸.۸.۸ رو میگیرم روی ۵۶ ه قبل فعال کردن سرویش پینگم روی ۲۳۰ بود ولی چطور میتونم از سرور خارجی پینگ بگیرم؟ در ضمن من به کنسول ایکس باکس وصلم
  مرسی

  • admin
   admin

   درود. رضایت شما هدف ماست کاربر گرامی .
   بستگی که گیمی دارد که بازی می کنید و برای بررسی پینگ بهتر است به سرویس کاهش پینگ متصل شوید و وارد گیم شوید . اما میتوانید آی پی ۱۴۶.۶۶.۱۵۲.۱ را نیز بدین منظور پینگ نمایید .
   موفق باشید

 24. Avatar
  دیاکو

  آقا این سروراتون کی پس درست میشه؟

  • admin
   admin

   درود. دوست عزیز مدتی است که ۹۰% اختلالات برطرف شده است و شاهد مشکل نیستیم.
   خواهشمند است از کانکشن هوشمند استفاده فرمایید .
   موفق باشید

   • Avatar
    دیاکو

    یعنی چی از کانکشن هوشمند استفاده کنم؟ بعد حاجی کجا درست شده یک request time out که میزنه بعدش پینگم میره بالای ۸۰۰

   • Avatar
    دیاکو

    آقا من اینترنتم پینگش خیلی نوسان داره رو ۱۰۰ یک هو میپره رو ۶۰۰ یا بالا تر. گفتین ببرسی کن مشکلی نداشته باشی بررسی کردم مشکلی نداشت. اما .قتی با برنامه شما وصل میشم بیشتر سرور ها وصل نمیشه و اون سرورهایی که وصل میشه باز هم نوسان داره یعنی پینگم ۷۰ یک هو میشه ۳۰۰ بعد یا میره بالا تر یا میاد پایین
    این مشکل من ممنون میشم اگر پاسخ بدین
    خیلی ممنون

    • admin
     admin

     سلام مجدد. لطفا این تصویر را ببینید.
     این تصویر ضمیمه شده مربوط می شود به پینگ سرور شماره ۱ به آی پی ۸.۸.۸.۸ طی حدود چند دقیقه پیش. همانطور که مشاهده می فرمایید مدت زمان پینگ ۵ دقیقه (۳۰۰ پکت) بوده و طی این مدت میانگین پینگ ۴۹ میلی ثانیه ثبت شده است .شایان ذکر است که بیشترین پینگی که در این ۳۰۰ پکت وجود داشته، ۱۰۵ میلی ثانیه (۱بار) بوده است . تایم اوتی هم مشاهده نمی شود .
     باتوجه به وضعیت پینگ فعلی سرور احتمال می رود که مشکل نوسان پینگ شما به دلیل وجود اختلال های موجود در مسیریابی روتر های شبکه شود .
     متاسفانه مشابه این اختلال ها و مشکلات را بسیار می توان در شبکه اینترنت کشور یافت . دیدن این تاپیک به عنوان تکمیل کننده صحبت های بنده بد نیست .
     موفق باشید

 25. Avatar
  دیاکو

  آقا این سروراتون کی درست میشه؟تا تابستون درست میشه؟ با پینگ ۷۰ تا ۱۰۰ میشه جی تی ای بازی کرد

  • admin
   admin

   درود. نهایتا تا دو هفته آینده مشکل برطرف خواهد شد .
   بله اگر تایم اوت نداشته باشید احتمال زیاد مشکلی برای بازی نخواهید داشت .
   موفق باشید

 26. Avatar
  دیاکو

  آقا من این برنامه رو تازه دانلود کردم ولی بهتر نشد تازه بیشتر وقتا یا وصل نمیشه یا تو پینگ گرفتن request timed out میده مشکل از کجاش

 27. Avatar
  جلال

  سلام . من سیستمها شما رو چک کردم سیستم کاهش پبنتون خوب بدک نیست ولی سیستم سرعت اینترنت تون اصلاً فرقی نمیکنه با زمانی که استفاده نمیکنم

  • admin
   admin

   سلام دوست عزیز. در رابطه با سرویس دانلود همانطور که در سایت درج شده است :
   ۱. این سرویس تنها برای دانلود می باشد و اصلا باعث کاهش پینگ نخواهد شد
   ۲. افزایش سرعت دانلود با استفاده از این سرویس روی تمامی Isp ها تاثیرگذار نیست و باید حتما قبل از خرید سرعت اینترنت خود را با اکانت تست بررسی فرمایید .
   موفق باشید

 28. Avatar
  جلال

  سلام اقا میشه از سرویس شما مستقیم روی ps4 استفاده کرد یا باید حتما رو کامپیوتر کانکشنو نصب کرد چون تو تنظیمات ps4 وی–پی–ان هست بعدشم اگر میشه یک اکانت تست چند مگی برام بفرستید میخوام رو پی اس فور تست کنم اگر خوب بود بگیرم مرسی

  • admin
   admin

   درود. خیر، برای Share کردن سرویس کاهش پینگ باید حتما یک سیستم واسطه وجود داشته باشد . آموزش Share کردن سرویس کاهش پینگ در Ps4
   خواهشمند است ایمیل واقعی خود را هنگام ارسال نظر وارد نمایید تا امکان ارسال اکانت تست وجود داشته باشد .
   موفق باشید

   • Avatar
    jalal

    سلام بعد صرعت کم نمیشه به خاطر سیستم شر ؟ در ضمن اون ایمیل من واقعی هست من سیتیزن امریکام

    • admin
     admin

     متوجه منظور شما نشدم دوست عزیز.
     آدرس ایمیل خیلی رندی بود فکر کردم واقعی نیست !

    • Avatar
     jalal

     اقا من سرویس شما رو خریدم ولی متاسفانه دو تا مشکل دارم یک تمام کارها رو کردم برای تنظیمات بر روی پی اس ۴ ببیند تا زمانی که پروک–سی رو نمیزنم وصل میشه ولی تیک پروک–سی رو میزنم کانکت نمیشه و مشکل بعدیم اینه که کانکش شما اوایل کار میکرد الان اخطار ۶۳۳ میده

     • Avatar
      jalal

      اقا مشکلمو حل کردم راهنمایتون اشتباه بود ولی خوب مشکل دیگم اینه که من دو تا اکانت خریدم یکی برای پینگ دومی برای سرویس اینترنت لطفا اگر میشه یوزر نم و پسورد هر دوتاشونو برام ایمیل کنید متاسفانه من پنجررو بعد از خرید بستم

 29. Avatar
  اسماعیل

  با سلام
  سرویس کاهش پینگ شما آیا بر روس سرور های کونامی ( konami.net ) هم کار میکنه، و اینکه چقدر کاهش پینگ داره، آیا زیر ۳۰۰ میاره من هرچی سرویس تو ایران بوده تا حالا امتحان کردم نشده. در حالت عادی پینگ بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هست. اینترنت هم از مخابرات گرفتم(از سر اجبار به خاطر فیبر نوری) و از طریق کابل هم متصلم.
  اگه میشه لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر و درود فراوان

  • admin
   admin

   سلام دوست عزیز . متاسفانه در اکثر موارد کاربران PES و FIFA به دلیل موقعیت جغرافیایی سرور های مقصد گیم های مذکور، پینگ مطلوبی رو با سرویس کاهش پینگ دریافت نکردند .
   موفق باشید

 30. Avatar
  نگار

  سلام ، تا الان که من دارم تایپ میکنم ۴ روز شده که سرویس شما برای اینترنت مخابرات غیر قابل استفاده شده . نه تنها سرویس شما حتی رقبا شما هم دچار این مشکل شدن . من با تعدادی از دوستانم همه جوره این سرویس ها رو امتحان کردیم و ارور ۸۰۷ مانع اتصال ما به سرور های شماست و با بخش NOC مخبرات تماس گرفیم اونها گفتن که بعضی از پرت ها بسته شدن .

  جدا از این خواسته ما استفاده کننده های سرویس شما اینه که آیا شما پیگیری می کنید ؟ بنظر نمیرسه که این سرویس غیرقانونی باشه !

  • admin
   admin

   درود . ما تا جایی که بتونیم کاربران را راهنمایی می کنیم . با هر دو پروتوکل PPTP و L2TP امتحان فرمایید .
   اگر مشکل برطرف نشد کاری نمیشه کرد .
   موفق باشید

 31. Avatar
  AMIR

  slm.y chizi bara man khyli jalebe…man qabl az ping test emtehan kardam pingam ro 140_147 bod..
  ama bad az ink ba ping test conecct shodam pingam resid b 160_174 ….
  in yani chi?????

 32. Avatar
  amir

  سلام .من وقتی توی ران کد ۴.۲.۲.۴ یا ۸.۸.۸.۸ رو اجرا میکنم هیچی نشون نمیده سریع پنجره ران بسته میشه…..مشکل چیه داش ؟

 33. Avatar
  مهدی

  سلام ، من پینگم در بازی های آنلاین به طور معمول ۶۰ هست آیا با استفاده از این سرویس پینگم کمتر از ۱۰ میشود ؟

  • admin
   admin

   سلام دوست عزیز. پینگ کمتر از ۱۰ تقریبا چیزی غیرممکن می باشد . باید Isp در بهترین حالت باشد، هیچ نویزی روی خط نباشد، فاصله سرور با شما در کمترین حالت خود باشد و … در آن صورت شاید پینگ کمتر از ۱۰ را تجربه کردید (البته پینگ داخلی، نه خارجی) .
   می توانید از اکانت تست استفاده فرمایید و نتیجه را ببینید .
   موفق باشید

 34. Avatar
  HoseiN.HiddeN

  ادمین جان .این تست کانکشن خیلی داره اعصابمو خورد میکنه.بعضی اوقات کار میکنه بعضی اوقات کار نمیکنه.همون ارور تایم اوت رو میده.کاری هست که انجام بدم درست شه.واقعا علاقه دارم سرویستونو بخرم

  • admin
   admin

   سلام دوست عزیز.
   لطفا قبل ار وصل شدن به سرویس کاهش پینگ، یه پینگ از ۴.۲.۲.۴ بگیرید، و تعداد تایم اوت ها + پینگ را اعلام فرمایید .
   موفق باشید

 35. Avatar
  HoseiN HiddeN

  آهان اون مشکل درست شد.میگم اگر این سرویس کاهش پینگ رو روی کامپیوتر فعال کنم بعد از طریق گوشی بخوام بازی آنلاین انجام بدم سرویس کاش پینگ روی گوشی کار میکنه یا نه؟

 36. Avatar
  HoseiN HiddeN

  داداش تست کانکشن رو دانلود کردم. در حالت تست از سایت گوگل پینگ گرفتم
  request timed out
  request timed out
  همینجوری میره تا پایین.
  با چهار تا سرور هم امتحان کردم

  • admin
   admin

   سلام دوست گرامی. هر چند که خودتون در کامنت بعدی اشاره کردید که مشکل برطرف شده، اما صرفا جهت اطلاع این تعداد تایم اوت فقط میتونه از سمت شما باشه .
   موفق باشید

 37. Avatar
  امیرحسین

  سلام، من با وایرلس با اینترنت مخابرات از تهران پینگ ۲۳۰۰ ! برای battlelog.battlefield.com
  داشتم و با گادپینگ ۱۳۰ که تو سرور برازر پینگ از ۱۶۰ به ۶۰ رسید، میخواستم بدونم Battlefield3 کار میکنه ؟ بازی ها هنوز منو بیرون میندازن یا نه ؟ اگر ممکنه یک اکانت تست که بعد از یک دقیقه قطع نشه بدهید که تست کنم

 38. Avatar
  Amirhossein

  ببخشید من یک سرویس کاهش پینگ خریده ام ولی وقتی Connection رو باز می کنم این Error رو میده
  Connot load the Remote Access Connection Manager service.
  Error 1062: The service has been started.
  مشکل کجاست؟

  • admin
   admin

   سلام و درود . پنجره Run را باز کرده و تایپ کنید : services.msc
   سپس در پنجره باز شده دنبال موارد زیر بگردید و روی تک تک آنها کلیک سمت راست کرده و Propertise را کلیک کنید .
   Startup Type همگی را روی Automatic بگذارید و سپس Ok کنید . سیستم را ریستارت بفرمایید .
   Remote Access Auto Connection Manager
   Remote Access Connection Manager
   Telephony
   Windows Remote Management (WS-Management)
   TCP/IP NetBIOS Helper

 39. Avatar
  محمد

  من میخوام ازشما سرویس بگیرم ولی ارور ۷۱۱ میده چیکار کنم؟

 40. Avatar
  امیر

  سلام خدمت شما بنده سرویس کاهش پینگ رو تهیه کردم isp من های وب هستش پینگم تو صبح تا تقریبا ساعت ۸ عالیه بین ۱۶۰ تا ۱۹۰ شب هم همون پینگه اما بازی لگ داره وقتی هم به سرویس شما وصل میشم پینگ ۱۹۰ رو به ۱۶۰ تبدیل میکنه اما تو بازی لگ دارم ایا راهی واسه fix هست

  • admin
   admin

   سلام . قبل از استفاده از سرویس، یک پینگ بگیرید و تعداد تایم اوت ها رو اعلام بفرمایید.
   ضمن اینکه همیشه سعی کنید از اتصال توسط کابل Lan استفاده کنید .
   موفق باشید

 41. Avatar
  hadi

  سلام.میشه اکانت تست بدید ببینم پینگم چقدر میشه؟

 42. Avatar
  ehsan

  درود

  عزیز سرور ۱ کار نمیکنه. سرور ۲ هم که کار میکرد الان کار نمیکنه دیگه.مشکلی به وجود اومده ؟ آخه خیلی خوبه سرویستون

 43. Avatar
  dragon kurd

  قصد خرید دارم از کجا بخرم

 44. Avatar
  reza

  این آموزش رو انجام دادم ولی مشکل حل نشد
  چون فایل هایی که پاک میکنم دوباره سر جای خود برمیگردن و غیر قابل پاک شدن هستن

  • admin
   admin

   سلام. دوست عزیز متاسفانه دیگه اطلاعی ندارم . چون ارور نادری هستش ، ولی تو نت جستجو کنید روش هایی گفته شده، انشالله که حل میشه .
   موفق باشید

 45. Avatar
  reza

  آموزش رو دیدم ولی ارور ۷۱۱ توش نبود

 46. Avatar
  reza

  سلام
  وقتی کانکش رو میخوام اجرا بکنم اجرا نمیشه و ارور ۷۱۱ میده
  دلیلش چیه

 47. Avatar
  سعید

  برای شما این چقدر پینگشه ؟ easo.ea.com

  • admin
   admin

   بدون سرویس ۲۷۰ . با سرویس ۲۲۰ .
   این سرور در کالیفرنیا آمریکا قرار داره و به خاطر فاصله بسیار زیاد با ایران، پینگ نسبتا بالا هستش
   موفق باشید

 48. Avatar
  سعید

  سلام پینگ من با سرور easo.ea.com 257 هست . وقتی تست شما رو امتحان کردم شد ۲۲۷ چقدر تو بازی تاثیر داره fifa world آنلاین روی origin رو میگم ؟؟؟

  • admin
   admin

   سلام دوست عزیز. با کابل Lan به اینترنت متصل بشید . مطمئنا پینگ بسیار بهتری خواهید داشت . برای Fifa هم همینطور . اگر اکانت تست نیاز داشتید با ایمیل بنده در ارتباط باشید تا اکانت تست با ۵۰Mb حجم برایتان ساخته شود .
   موفق باشید.

   • Avatar
    سعید

    با کابل لن وصلم . من از یکی پرسیدم گفت با پینگ ۴۰۰ بدون لگ بازی میکنه !!! لطفا خواهشا یه ۵۰ مگی برام بفرست ببینم لگ برطرف میشه یا نه .. اینترنت نامحدود ۵۱۲ مخابرات دارم . پینگ ۸.۸.۸.۸ گرفتم حالت علدی ۱۳۷ با اکانت تست شما ۹۸

    • admin
     admin

     اینکه دوستتون بدون لگ بازی میکنند به نوع بازی، سرور، isp و تعداد تایم اوت ها بستگی داره .
     اکانت تست ۵۰ مگابایتی ارسال شد .

     • Avatar
      mahdi0011

      سلام و خسته نباشید به مدیریت سایت آقا من از شما یک اکانت خریدم پینگم حالت معمولب ۲۵۰ ولی الان که با یوزر نیم و پسورد شما استفاده می کنم ۲۹۰ هستش چرا آخه همشم از بازی پرت میشم بیرون adsl +2 دارم و از لنم استفاده می کنم

      • admin
       admin

       درود . لطفا موارد زیر را اعلام فرمایید :
       ۱. پینگ داخلی شما چقدر است ؟ (برای مثال ۳۷.۱۳۰.۲۰۲.۳۶ ping )
       ۲. چه آی پی را پینگ می کنید ؟
       ۳. از چه شرکتی اینترنت گرفتید ؟
       ۴. با هر ۴ سرور تست کردید ؟

 49. Avatar
  یاشا

  سلام خسته نباشید.من از وایمکس مبین نت استفاده میکنم پینگم حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ است .آیا میتوانم از این سرویس ها استفاده کنم .و بعد اینکه وقتی در بازی dota2 میروم نمیدانم چرا لگ شدیدی میزنم دلیلش چیست ؟ممنون خدانگهدار

  • admin
   admin

   سلام دوست گرامی.
   سرویس های کاهش پینگ معمولا بر روی وایمکس جواب نمیدن . اما جهت اطمینان، سرویس تست را امتحان فرمایید .
   موفق باشید

 50. Avatar

  سلام
  خسته نباشید
  بنده مدیر وبسایت گیمزکلاب هستم
  میخواستم از شما دعوت به همکاری کنم پینگ بسیاری از کاربران وبسایت من هم بالاست
  و دنبال یک سایت مثل شما هستیم

  لطفا درصورت تمایل با ما تماس بگیرید تا درخواست و شرایطمو بگم
  ali.bahadori10@gmail.com

یک نظری بگذارید