صفحه اصلیLogo

-------------------------------------------------------------------------------------

« معرفی کوتاه سرویس ها »

هر دو سرویس معمولی و VIP گادپینگ بر روی لینک با کیفیت، پایدار و گران قیمت(!) دیتاسنتر تبیان می باشند (این مورد پس از اتصال به سرویس و گرفتن Whois از Ip قابل رویت می باشد)

افرادی که تجربه استفاده از سرویس کاهش پینگ را داشته باشند احتمالا اطلاع دارند که بهترین پینگ از شبکه ایران به خارج از کشور را دیتاسنتر تبیان دارا می باشد. لذا گادپینگ نیز جهت رضایت هرچه بیشتر کاربران سرورهای خود را بر روی همین دیتاسنتر مستقر کرده است.

 

« تفاوت سرویس معمولی و VIP  »

هر دو گروه از گیمرهای حرفه ای و نیمه حرفه ای می توانند از سرویس های کاهش پینگ معمولی و یا VIP استفاده کنند و تفاوت خاصی میان آنها وجود ندارد.

تفاوت اصلی این دو سرویس در قیمت و هزینه تمام شده آنها می باشد. لینک VIP از طرف دیتاسنتر با هزینه بیشتری به ما عرضه می شود و ما نیز طبیعتا مجبوریم آن را با تعرفه بالاتری عرضه کنیم. اما باوجود این اختلاف قیمت ممکن است سرویس معمولی بر روی اینترنت شما سازگاری بهتری داشته باشد. در نتیجه گرانی سرویس VIP به معنی برتری بی قید و شرط آن نسبت به سرویس معمولی نیست.

 

در نتیجه : لزوما سرویس VIP بهتر نیست! حتما قبل از اقدام به خرید هر دو سرویس معمولی و VIP را بر روی اینترنت خود (به خصوص داخل خود بازی) بررسی کنید.

کلام آخر : هرکدام از سرویس های معمولی و VIP بر روی دسته ای از بازی ها تاثیر بهتری خواهند داشت.

جهت دریافت اکانت تست رایگان از هر دو سرویس کلیک کنید : تست رایگان سرویس کاهش پینگ

-------------------------------------------------------------------------------------